Kim jesteśmy

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Spółka Partnerska z siedzibą we Wrocławiu rozpoczęła prowadzenie działalności w dniu 12 marca 2007 roku.

PAREMIA dziś jest kontynuacją kancelarii założonej kilkanaście lat temu. Jest rodzinną firmą, w której wraz z wypracowaną marką pielęgnuje się najważniejsze wartości: profesjonalizm, rzetelność, pełne zaangażowanie i pracowitość, dokładność, poszanowanie Klienta i współpracowników, otwartość i komunikatywność.

W związku z praktyczną znajomością branży medycznej, funkcjonowania służby zdrowia “od kuchni” oraz najczęściej związanych z tym problemów, nasze usługi kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli zawodów medycznych.

Znamy różnice między teorią a rzeczywistością. Sprawy związane z błędami medycznymi, ochroną dóbr osobistych czy inne z obszaru styku medycyny z życiem nie są nam obce – są naszą codziennością, w której wspieramy naszych Klientów.

Co nas wyróżnia?

11 lat na rynku

Zgrany zespół pracowników

Ponad 1000 spraw procesowych

Kilkaset wygranych procesów na łączną kwotę ponad 30 mln złotych

Jedna Kancelaria – wiele możliwości

Doświadczenie

  • 11 lat na rynku usług prawniczych w formie spółki radców prawnych,
  • zgrany zespół pracowników,
  • ponad 1000 spraw procesowych w toku,
  • kilkaset wygranych procesów na łączną kwotę ponad 30 mln złotych w latach 2009 – 2017.

Jedna Kancelaria – wiele możliwości.

Nasze sukcesy

  • skuteczna ochrona elektroenergetycznych przedsiębiorstw dystrybucyjnych przed roszczeniami finansowymi podmiotów trzecich związanymi z przesyłową infrastrukturą elektroenergetyczną (kilkaset zakończonych sukcesem spraw sądowych i administracyjnych),
  • skuteczna regulacja stanów prawnych dla istniejącej i nowej infrastruktury elektroenergetycznej (dziesiątki zakończonych spraw sądowych i administracyjnych) w sposób minimalizujący koszty przedsiębiorstw z tym związane,
  • udział w kształtowaniu linii orzeczniczej w sprawach dotyczących służebności przesyłu (m.in. uzyskanie precedensowego Postanowienia Sądu Najwyższego z dnia 11 czerwca 2015 r.,V CSK 468/14).

Adres

ul. Kościuszki 142c/1
50-439 Wrocław

Kontakt

tel + 48 71 712 01 47
kom + 48 503 925 810
e-mail: kancelaria@paremia.pl

Adres

ul. Kościuszki 142c/1
50-439 Wrocław

Kontakt

tel: +48 503 925 810
e-mail: kancelaria@paremia.pl