Nasze referencje:

MAX-BÖGL Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że współpracujemy z Kancelarią Paremia Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Spółka Partnerska, która od listopada 2007 roku wspiera nasze działania od strony prawnej. Z zadowoleniem możemy potwierdzić, że zarówno przygotowanie merytoryczne personelu Kancelarii, jak i zrealizowane zadania spełniają w najwyższym stopniu nasze oczekiwania. Kancelaria wykazała się dużym doświadczeniem, szeroką wiedzą i dużym zaangażowaniem przy realizacji zleconych zadań, zwłaszcza w zakresie obsługi naszych inwestycji budowlanych prowadzonych w oparciu o przepisy Prawa zamówień publicznych oraz FIDIC. Biorąc pod uwagę wszechstronny zakres współpracy oraz pełną satysfakcję z jej przebiegu możemy z pełnym przekonaniem rekomendować tę Kancelarię jako wiarygodnego i solidnego partnera w zmaganiach z najbardziej wymagającymi wyzwaniami.

HEILIT+WOERNER Budowlana Sp. z o.o.

Miło mi polecić współpracę z Kancelarią „Paremia” Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Spółka Partnerska. Cechami godnymi podkreślenia przy współpracy z tą Kancelarią są wysoka elastyczność personelu Kancelarii i jego kwalifikacje oraz otwartość na potrzeby i sugestie Klientów. Na uwagę zasługuje również jakość świadczonych usług, szczególnie w zakresie obsługi inwestycji budowlanych prowadzonych w oparciu o przepisy Prawa zamówień publicznych i FIDIC. Mogę polecić tę Kancelarię jako godnego zaufania partnera świadczącego wszechstronną pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie.

WROCŁAWSKI TEATR LALEK

Kancelaria Prawna „Paremia” obsługuje w zakresie prawnym Wrocławski Teatr Lalek od 2007 roku. Współpraca ma wymiar kompleksowej obsługi prawnej, w szczególności dotyczy przygotowywania i weryfikacji umów cywilnoprawnych, konsultacji w zakresie postępowań przetargowych, bieżącego doradztwa prawnego oraz reprezentacji przed sądami i organami administracji publicznej.
Specyfika działalności Teatru oraz różnorodność zagadnień wymaga od Kancelarii szczególnego zaangażowania i przygotowania merytorycznego. profesjonalizm, kompetencja oraz dyspozycyjność pozwalają nam ocenić Kancelarię jako skutecznego partnera.

Adres

ul. Kościuszki 142c/1
50-439 Wrocław

Kontakt

tel + 48 71 712 01 47
kom + 48 503 925 810
e-mail: kancelaria@paremia.pl

Adres

ul. Kościuszki 142c/1
50-439 Wrocław

Kontakt

tel: +48 503 925 810
e-mail: kancelaria@paremia.pl